Meld u aan. Dan spreken we snel verder

Om u alvast kennis te laten maken met onze professionals, vermelden we hieronder de namen en de functies die onze mensen binnen de teams vervullen. Wanneer u bij ons op de vestiging komt weet u al wie u tegen gaat komen.

Onze professionals

  • Alkmaar
  • Amsterdam
  • Velp
  • Zwolle
  • Servicekantoor CIR
  • Lara van Koot

    Coördinator Revalidatie Trajecten / Fysiotherapeut

  • Lia Tol

    Psycholoog

  • Ruben Zomerdijk

    Psycholoog

  • Dirk-Jan Bode

    Fysiotherapeut

  • Nicolas Broos

    Teamleider

  • Monique Alves

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Justin Visser

    Fysiotherapeut

  • Zohal Nasery

    Psycholoog

  • Marjon Lorek

    Receptioniste

  • Fé van den Hoogen

    Fysiotherapeut

  • Monique Zijta

    Psycholoog

  • Mieke IJzerman

    Receptioniste

  • Bouke Schuurmans

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Inge Huver

    Fysiotherapeut

  • Astrid Andrioli

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Stuart Bryant

    Psycholoog

  • Oline Stokhof

    Fysiotherapeut

  • Bernadien Bos

    Psycholoog

  • Marleen Mak

    Psycholoog

  • Nicolas Broos

    Teamleider

  • Annemijn de Vries

    Psycholoog

  • David Sars

    Psycholoog

  • Sander Nuijen

    Fysiotherapeut

  • Thomas Lam

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Marjon Lorek

    Receptioniste

  • Jorien Wiersum

    Fysiotherapeut

  • Daan Uilkema

    Fysiotherapeut

  • Welmoed Miedema

    Psycholoog

  • Roos Hagt

    Fysiotherapeut

  • Alette Konijn

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Inge Berkenhagen

    Fysiotherapeut

  • Floris Barthelemy

    Fysiotherapeut

  • Simon Luitse

    Coördinator Revalidatie Trajecten / Fysiotherapeut

  • Bjorn Bons

    Fysiotherapeut

  • Sanne van Roekel

    Receptioniste

  • Manon Schuttrups

    Receptioniste

  • Adinda Frielink

    Fysiotherapeut

  • Amber Ekas

    Fysiotherapeut

  • Anneloes Zoomers

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Carl van der Meer

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • David Beenen

    Teamleider

  • Debby van der Kamp

    Receptioniste

  • Frans Suitela

    Psycholoog

  • Gaby Nollet

    Fysiotherapeut

  • Kirsten Ros

    Fysiotherapeut

  • Leonie Koers

    Coördinator Revalidatie Trajecten / Psycholoog

  • Margje Pennings

    Fysiotherapeut

  • Marlieke Teggeler

    Psycholoog

  • Martine Wijnveen

    Receptioniste

  • Richard Flinterman

    Fysiotherapeut

  • Sara Dekkers

    Psycholoog

  • Wouter Bekker

    Fysiotherapeut

  • David Donker

    Psycholoog

  • Annemieke Boxma

    Fysiotherapeut

  • Bianca Kosters

    Teamleider

  • Dagmar Bos

    Fysiotherapeut

  • Dorien Bannink

    Fysiotherapeut

  • Floor de Vos

    Fysiotherapeut

  • Jos Gerritsen

    Fysiotherapeut

  • Kitty Jutten

    Psycholoog

  • Marjolein Zorgdrager

    Psycholoog

  • Michelle Kemp

    Psycholoog

  • Peter van Barneveld

    Coördinator Revalidatie Trajecten

  • Petra van Dijken

    Receptioniste

  • Ralph Hageman

    Fysiotherapeut

  • Rinske Linckens

    Coördinator Revalidatie Trajecten / Psycholoog

  • Saskia van der Voort

    Psycholoog

  • Paulien van de Merbel

    Psycholoog

  • Freda Oosting

    Interne Coach

  • Daniëlle Doeven

    Management Assistente

  • Corina van Essen

    Planner

  • Hanneke Vos

    Stafmedewerker Kwaliteit

  • Marco Noort

    Planner

  • Marion Bijkerk

    Helpdesk Medewerker

  • Marlies Eikenaar

    Teamleider

  • Raymond Veen

    Assistent Controller

  • Willemien Hekking

    Planner

  • Willy Brummelman

    Financieel medewerker

  • Quirine van Veen

    Revalidatiearts

  • Albert de Frêtes

    Revalidatiearts

  • Cora Tonino

    Adviseur

  • Peter van Nek

    Adviseur

  • Linda Pallas

    Adviseur

  • Caroline Hondebrink

    Planner

  • Rob Smeets

    Revalidatiearts

  • Martin Ozinga

    Adviseur